Oferta  |  O firmie  |  KUP PREZENT  |   Cennik   |  Kontakt

 

Ciało - masaże - Nowość

 

 

Masaż M.E.R Massage Energetique Relaxant
Firmowy masaż ciała marki THALION. Stres jest główną przyczyną utraty rezerw energetycznych. Nasza równowaga mineralna i odżywcza jest ściśle zależna od pojawiania się każdego dnia sytuacji stresowych. Masaż ten jest swoistą WYMIANĄ energii. Ta wymiana energii witalnej uwalnia od napięcia i czyni życie bardziej komfortowym oraz spokojnym i pogodnym.

Masaż szwedzki
Masaż szwedzki został opracowany przez szwedzkiego lekarza Per Henrika Linga. jest połączeniem najskuteczniejszych technik wybranych z innych masaży przez co uważany jest za ojca wszystkich masaży. Wspomaga krążenie krwi i limfy, ma właściwości drenujące, poprawia ruchomość stawów, redukuje napięcie nerwowe, a oprócz wielu korzyści zdrowotnych jest masażem pozwalającym na głęboki relaks.

Masaż klasyczny

Masaż klasyczny ma na celu poprawienie psychofizycznego stanu pacjenta. Może być wykonywany jako zabieg całościowy lub częściowy. Sam masaż działa przeciwbólowo, polepsza odżywianie tkanek, poprawia wygląd skóry, która jest lepiej dotleniona i ukrwiona, regeneruje mięśnie, zwiększa elastyczność i sprężystość stawów i aparatu więzadłowego, przyspiesza przemianę materii, uaktywnia przepływ krwi i limfy.

Masaż "Czekoladowa rozkosz"
Ten rodzaj masażu odznacza się działaniem zarówno na ciało, jak i na umysł. Poprawia koloryt skóry, przywraca jej elastyczność oraz wygładza cerę. Wyciąg z ziarna kakaowca oraz teobromina usprawniają przepływ limfy oraz krążenia, dzięki czemu następuje szybsze spalanie depozytów tłuszczu. Dodatkową zaletą masażu czekoladowego jest przepiękny, słodki aromat.

Drenaż limfatyczny
Jest zabiegiem mającym na celu przyspieszenie i usprawnienie krążenia chłonki. Służy również likwidacji obrzęków, wysięków limfatycznych, skraca czas resorpcji siniaków. Masaż ten działa również wyszczuplająco i ujędrniająco na ciało. Jest również leczeniem wspomagającym po chirurgicznym usunięciu węzłów chłonnych np. przy mastektomii.

Masaż odchudzający bańką chińską
Masaż ten pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu. Ma działanie odchudzające i antycellulitowe. Masaż ten także doskonale uspokaja i relaksuje. Jest dobry dla osób zestresowanych, przemęczonych, prowadzących siedzący tryb życia oraz po wyczerpującym wysiłku fizycznym. Przynosi ulgę i ukojenie w przypadku różnych dolegliwości.

Masaż dla kobiet w ciąży
Masaż ten jest nie tylko odpoczynkiem dla kręgosłupa, zabieg poprawia również odżywienie komórek, przyspiesza usuwanie toksyn z ciała, pomaga także przy opuchliźnie kończyn, często występujących w tym stanie. Masaż ten został opracowany specjalnie do pracy z kobietami w ciąży, jest również przygotowaniem do porodu na głębszym poziomie, nie tylko fizycznym, ale także mentalnym, emocjonalnym i duchowym. Głęboki relaks i rozluźnienie spowodowane tego rodzaju masażem mają zbawienny wpływ zarówno na matkę, jak i na dziecko, równie silnie odbierające pozytywne bodźce.

Masaż ujędrniający biust/laktacyjny
Masaż ten doskonale poprawia wygląd biustu. Dodatkowo działa rozluźniająco i relaksacyjnie. U kobiet w okresie karmienia piersią zwiększa laktacje oraz likwiduje obrzęki.

Masaż gorącymi kamieniami
Wywodzi się z Indii i Chin. Łączy w sobie elementy akupresury, aromaterapii i termoterapii. Masaż ten wspomaga prace układu krwionośnego, łagodzi napięcie mięśni, wspomaga regenerację tkanki mięśniowej, działa uspokajająco i relaksująco, łagodzi objawy stresu. Masaż ciepłymi kamieniami jest zabiegiem doskonale uzupełniającym kompleksowe działanie fizjoterapeutyczne, którego zadaniem jest przywrócenie sprawności ciału.

Masaże orientalne - Nowość

Masaż bambusem
Relaksacyjny masaż wykonywany za pomocą pałeczek bambusa, które są rolowane po ciele. Podczas masażu bambusem odczuwamy głębokie odprężenie i likwidację napięć. Ciało odzyskuje uczucie lekkości, a umysł stan absolutnego uspokojenia. Doskonały zabieg dla zestresowanych.

Masaż polinezyjski LOMI LOMI
Jego ojczyzną są Hawaje. Charakterystyczne dla tej techniki jest masowanie PRZEDRAMIONAMI i wykonywanie pełnych gracji ruchów, przez co charakteryzuje się wyjątkową harmonią i pięknem. Na poziomie fizycznym masaż Lomi Lomi działa ODMŁADZAJĄCO, pobudzając układ limfatyczny i krwionośny w ciele, OCZYSZCZA z toksyn, wspomaga przemianę materii. Wpływa też pozytywnie na układy krążenia, trawienny, kostny czy nerwowy. W Lomi Lomi dużo uwagi poświęca się pracy ze stawami, dzięki czemu stają się one bardziej elastyczne. Równie ważne jest to, że rozmasowywane są napięcia mięśniowe w coraz głębszych warstwach ciała, dzięki czemu stwardniałe tkanki stają się znowu miękkie. Wiele osób czuje się po zabiegu bardzo lekko.

 

 

   Salon Urody Mariola Jarzębska, ul. Kolejowa 36, 63-400 Ostrów Wielkopolski, tel. 62 735-17-34, kom. 517-755-487

 (C) By Salon Urody Mariola Jarzębska 2012 Projekt i wykonanie: Bluesquare 2009