Oferta  |  O firmie  |  KUP PREZENT  |   Cennik   |  Kontakt

 

Rzęsy- Henna brwi lub rzęs
- Regulacja brwi,
- Henna z regulacją
- Przedłużanie i zagęszczanie rzęs - Lash Perfect

Lash Perfect to rezultat długich badań prowadzonych przez uznane autorytety w dziedzinie kosmetologii.
Spełniają rygorystyczne normy europejskie i posiadają znak EU.
Rzęsy są pogrubione i dłuższe dzięki profesjonalnie zastosowanej pojedynczej, syntetycznej rzęsie. Przyklejonej bezpośrednio na naturalną rzęsę za pomocą specjalnie opracowanych i bezpiecznych medycznie klejów.

Są doskonałe do codziennego noszenia i dla aktywnego stylu życia. Można się kąpać, pływać, wypoczywać, spać swobodnie, ponieważ przedłużone rzęsy są wodoodporne i trwałe. Możesz długo cieszyć się posiadaniem pięknych i grubych rzęs 24 godziny na dobę przez wiele tygodni, jednocześnie bez potrzeby używania tuszu do rzęs.
Te rozkoszne rzęsy są tak naturalne, że nikt nie dostrzeże różnicy. Mają naturalny skręt, ą w różnych grubościach, kolorach, długościach i wygięciach przez co pięknie łączą się z Twoimi rzęsami.

Rzęsy Lash Perfect są trwałe, utrzymują się od 3 do 6 tygodni zależnie od cyklu życia twoich naturalnych rzęs. Regularna pielęgnacja będzie przedłużać ich życie.

Rzęsy są całkowicie bezpieczne, kiedy są nakładane przez specjalistę. Klej jest nadzwyczaj silny i nie powinien dotykać skóry. Oczy są zamknięte przez całą procedurę, podkładka kolagenowa likwiduje zmarszczki, przez co cały zabieg jest przyjemny i odprężający.

   Salon Urody Mariola Jarzębska, ul. Kolejowa 36, 63-400 Ostrów Wielkopolski, tel. 62 735-17-34, kom. 517-755-487

 (C) By Salon Urody Mariola Jarzębska 2012 Projekt i wykonanie: Bluesquare 2009